آموزش فتوشاپ مقدماتی

2

دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی ویژه اشتغال به کار، یک کلاس کاملا عملی است که برای کارآموزانی طراحی شده که علاقه دارند در حوزه طراحی گرافیکی وارد  بازار کار شوند.

کارآموزان شرکت کننده در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر ضمن آشنایی با تمام ابزارهای ویرایش و طراحی موجود در نرم افزار فتوشاپ، بصورت کاملا پروژه محور و عملی شیوه استفاده از این ابزارها را فرا خواهند گرفت.

بهترین قسمت شرکت در کلاس آموزشی فتوشاپ مقدماتی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر این است که شما بعد از طی شدن مدت زمان تعیین شده برای آموزش، می توانید با توجه به در خواست  مدرک فنی و حرفه ای فتوشاپ و مدرک داخلی انستیتو ایز ایران را دریافت کنید.


کلاسهای آموزش فتوشاپ مقدماتی

کلاسهای آموزش فتوشاپ مقدماتی در آموزشگاه فتوشاپ رادمهــر فسا  در دو نوع کلاس بصورت  عمومی و خصوصی  برگزار می گردد.

در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی خاصی وجود ندارد. تنها تفاوت موجود بین کلاسهای آموزش فتوشاپ خصوصی و کلاسهای آموزش فتوشاپ عمومی این است که در کلاس های خصوصی، مربی زمان بیشتری را برای رفع مشکل کارآموز در نظر می گیرد و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

همچنین باید گفته شود که در کلاس های خصوصی زمان حضور در کلاس توسط کارآموز تعیین می گردد و آموزش مطابق با نیاز وی جلو خواهد رفت.

خوب است بدانید که تعداد افراد در کلاسهای آموزش فتوشاپ خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاسهای آموزش فتوشاپ عمومی حداقل ۴ نفر.

بدانید که یادگیری کارآموزان برای مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر بسیار مهم است. به همین دلیل مدت زمان دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی طوری در نظر گرفته شده است که امکان انجام تمرین های مختلف در دوره مذکور وجود دارد.


در کلاسهای آموزش فتوشاپ مقدماتی به صورت کلی با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:

 • آموزش کامل ابزارهای فتوشاپ
 • آموزش مقدماتی ویرایش و ترکیب تصاویر
 • آموزش مقدماتی رتوش تصاویر
 • آموزش مقدماتی طراحی تراکت و کارت ویزیت
 • آموزش مقدماتی طراحی لوگو

کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی می توانند در بسیاری از ادرات و شرکت های تبلیغاتی، نشریات، شرکت های طراحی وب سایت و … مشغول به کار شوند.


دوره آموزش فتوشاپ با مدرک بین المللی

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است. به همین دلیل تمام شرکت کنندگان در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی، بعد از گذراندن کامل دوره، می توانند دو نوع مدرک معتبر فتوشاپ قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف را دریافت کنند.


هزینه دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

همانطور که ذکر شد، دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی، در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی در آموزشگاه فتوشاپ رادمهر برگزار می گردد.

هزینه دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی در قالب کلاس های خصوصی و عمومی به شرح زیر است:

هزینه کلاس خصوصی فتوشاپ

هزینه کلاس خصوصی فتوشاپ بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب سنجیده شده و با توجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند. در صورت نیاز کارآموز با توجه به سطح یادگیری و نیاز دوباره به آموزش و تمرین می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

 • هزینه کلاس خصوصی فتوشاپ، ساعتی۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه کلاس فتوشاپ مقدماتی عمومی

هزینه کلاس فتوشاپ مقدماتی عمومی  با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای (معمولا کمتر) مشخص می شود.


سرفصل های آموزش فتوشاپ مقدماتی

آنچه شما در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی فرا خواهید گرفت :

 • معرفی نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop

معرفی Adobe Photoshop، بازار کار بعد از فراگیری دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی، قابلیت های فتوشاپ، صحبت در مورد چگونگی دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه ای و….

 • معرفی ابزار انتخاب (Move) و پالت لایه ها (Layers)

معرفی ابزار جابجایی(Move) و پالت لایه ها (Layers). کار با تنظیمات و آپشن های موجود ابزار انتخاب و پانل لایه های. یادگیری کپی کردن لایه ها، جابجایی لایه ها و ادغام آنها (merge).

معرفی ابزار های بزرگ نمایی (Zoom tool) و جابجایی داخلی (Hand tool)

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی تمام ابزارها و پالت ها دانه به دانه به شما آموزش داده خواهند شد.

 • کار با ابزارهای برش و تغییر شکل

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی تمام ابزارهای برش و تغییر شکل بصورت کامل به شما یاد داده خواهند شد. معرفی ابزارهای Crop tool,  Slice tool . معرفی منوی Transform و زیر منوی های مرتبط.

 • ایجاد و استفاده از اشکال برداری

فواید اشکال برداری و کار با ابزار Shape و Custom shape، ساختن مسیر با ابزار Pen، تغییر شکل با Arrow

یکی از سرفصل های پر پروژه دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی.

 • کار با لایه ها Layers

آشنایی با جایگاه لایه ها در فتوشاپ چیزی است که در دوره فتوشاپ مقدماتی به صورت حرفه ای با آن آشنا خواهید شد.

 • کار با ابزار Type و نوشتن

آشنایی با پنل ها مرتبط. نوشتن متن رنگی. استفاده از layer style ها.  استفاده از path tool برای ایجاد مسیر های متنی

 • تصحیح رنگ در فتوشاپ مقدماتی

آموزش تمام زیر منوی های Image Adjusment

تنظیم تصحیح خودکارسطح رنگ.تنظیم تصحیح رنگ درCurves variations وتنظیمات رنگ در Hue/saturation

 • چاپ دیجیتال

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر شما بصورت حرفه ای با Color mode ها و فرمت های مخصوص چاپ آشنا خواهید شد.

بازکردن فایل مقصد و ایجاد نصب پروفایل شخصی و برچسب گذاری تصاویر و پیش تنظیمات چاپگرو ارزیابی و چاپ

 • استفاده از فیلتر های فتوشاپ

استفاده از فیلترهای Sharpen، Blur، Distort، Render، Noise و اعمال فیلترهای مختلف بر روی لایه ها و … در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

 • روتوش تصاویر در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی بصورت مقدماتی با روتوش تصاویر و صورت آشنا خواهید شد. اما بطور کامل ابزارهای healing brush tool, spot healing brush tool, patch tool, content aware move tool, red eye tool آشنا خواهید شد.

تصحیح قرمزی چشم و تصحیح میزان تیرگی و کار با ابزارها و کار با تصاویر سیاه و سفید و تکنیک های مات کردن. لکه برداری صورت

 • ترکیب تصاویر در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی شما بعد از فراگیری تمام ابزارهای فتوشاپ قادر خواهید بود با استفاده از ایجاد ماسک و Channel. استفاده از رنگ جهت ایجاد ماسک ( MASK) و بکارگیری ماسک ها در ترکیب لایه ها و ترمیم لایه ها و غیره به ترکیب تصاویر بپردازید.

 • طراحی کارت ویزیت و تراکت در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی شما بعد از فراگیری تمام ابزارهای فتوشاپ قادر خواهید بود با از ابزار هایی مانند Pen tool, shape و… شروع به طراحی کارت ویزیت، تراکت و لوگو بکنید.

در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی بصورت مقدماتی با طراحی تراکت و کارت ویزیت آشنا خواهید شد.


مخاطبین دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی، یک کلاس آموزش ۱۰۰ درصد عملی است که برای افراد جویای کار طراحی گردیده است. لذا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در سمت های شغلی مرتبط با کارهای گرافیکی و آموزش فتوشاپ را دارند مخاطبین این دوره هستند.

همچنین علاوه بر افراد جویای کارهای گرافیکی که نیاز به دانش فنی در رابطه گرافیک و زیر مجموعه های آن دارند تمام افراد در سمت های شغلی متفاوت می توانند در این دوره جامع شرکت کنند. چرا که خواه یا نا خواه شما برای انجام کارهای شخصی نیز در یک زمان مشخص به فتوشاپ نیاز خواهید داشت.


آینده شغلی کارآموزان دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

امروزه هیچ کسب و کاری نیست که با تبلیغات سروکار نداشته باشد. از طرفی هر روزه تعداد شرکتهایی که ثبت می شوند رو به رشد است و هریک از این شرکت ها در راستای توسعه و تبلیغ خود نیاز به مهندس گرافیک دارند به همین دلیل به راحتی می توان نتیجه گیری کرد که چه تعداد  موقعیت شغلی منتظر فارغ التحصیلان رشته گرافیک کامپیوتری از مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرمی باشد.

با توجه به مطالبی که در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی فرا می گیرد شما به راحتی می توانید در اکثر شرکت های تبلیغاتی، نشریات و مجلات، آتلیه های عکس بردای، شرکت های طراحی وب سایت و… استخدام شوند.


استخدام کارآموزان دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی

دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، بصورت ۱۰۰ درصد عملی برگزار می شود. از طرفی این دوره تحت نظر اساتید باتجربه و دارای کارت مربی گری از سازمان فنی و حرفه ای است. باتوجه به این مسئله و اینکه شما پس از دوره می توانید مدرک فتوشاپ فنی و حرفه ای دریافت کنید.

اگر درطول دوره و پس از دوره تمرینات لازم جهت بهبود آموزش خود را به خوبی انجام دهید قطعا به کارگیری شما در موسسات و شرکت های مختلف بسیار آسان خواهد بود.

شرکت های و موسسات مختلف برای استخدام، از شما تخصص و مدرک معتبر می خواهند. ما هر دو را در یک دوره به شما تقدیم می کنیم.


طول دوره 

     

1/5ماه


مخاطبین

شرکت های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و … به فتوشاپ احتیاج دارند. فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف و به طور کلی گرافیست ها، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها, مام افرادی که به دنبال شغل دوم پردرآمدی هستند, هر شخصی که به گرافیک و فتوشاپ علاقه دارد و می خواهند کارهای گرافیکی را خودشان انجام دهند.


نوع تدریس 

      

شفاهی, کار با نرم‌افزار, کتبی


مشاغل مربوط   

ارتباط این شغل با مشاغل مدیران طراحی، معماری، عکاسی و نشریات کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحی وب سایت می باشد.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X