آموزش نرم‌افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار چیست؟

سپیدار نرم‌افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک ویژه اصناف و فروشگاه‌ها است. یکی از مزیت‌های اصلی سپیدار کاربری آسان و عدم بروز خطای سیستمی است که نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی را به حداقل می‌رساند و با وجود امکانات بی نظیر این نرم افزار می توان محاسبات را بدون هر نقصی انجام داد.


آموزش نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار در شهر فسا

آموزشگاه حسابداری  فنی رادمهــر فسا  اقدام به برگزاری دوره آموزش جامع نرم افزار سپیدار در شهر فسا نموده است. دوره آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار، یک کارگاه کاملا عملی است که ویژه ورود به بازار کار طراحی گردیده است.

دانشجو در دوره آموزش نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار، از آنجا که در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار کاملا با تمام مفاهیم حسابداری آشنا شده و کار با نرم افزار هلو را کامل فرا گرفته اند می توانند به راحتی خود را آماده اشتغال بدانند.

کارآموزان مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، بعد از اتمام دوره و کلاس آموزش سپیدار،می توانند مدرک داخلی انستیتو ایز ایران را نیز دریافت نمایند.


مهارت های پیش نیاز آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار:

کلاس آموزش سپیدار

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر دو نوع کلاس آموزشی بصورت عمومی و خصوصی برگزار می کند، در هر دو کلاس سرفصل های دوره نرم افزار سپیدار یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی دوره نرم افزار سپیدار، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی آموزش سپیدار ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی آموزش سپیدار حداقل ۳ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت کاملا عملی نرم افزار سپیدار آموزش داده می شود.

با توجه به مدت زمان دوره آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار ، امکان انجام تمرین های مختلف در نرم سپیدار وجود دارد.

داوطلبان پس از اتمام دوره آموزش سپیدار، بلااستثنا قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.


دریافت مدرک سپیدار

هرچند مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و به فراگیران دوره حسابداری جامع ویژه بازار کار، بعد از گذرندان کامل دوره، دو نوع مدرک معتبر حسابداری ارائه خواهد کرد. اما فعلا امکان صدور مدرک فنی و حرفه ای سپیدار موجود نیست. اما این مجموعه بعد از اتمام فراگیری کارآموزان به آنها مدرک داخلی انستیتو ایز ایران  را ارائه خواهد کرد.


قیمت دوره نرم افزار سپیدار

همانطور که پیشتر گفته شد آموزشگاه رادمهر فسا  به عنوان آموزشگاه آموزش نرم افزار سپیدار دوره های خود رادر دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کند، که قیمت های آنها به شرح زیر می باشد:

قیمت کلاس خصوصی آموزش سپیدار

هزینه کلاس خصوصی آموزش سپیدار بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب آموزشگاه سنجیده شده و باتوجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند. در صورت نیاز داوطلب نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو نماید.

  • هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع، ساعتی۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی آموزش سپیدار

هزینه کلاس آموزش سپیدار با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده مشخص می شود.


سر فصل های دوره آموزش نرم افزار سپیدار

  • نرم افزار حسابداری سپیدار
  • گزارش‌گیری کامل، دقیق و آسان
  • محاسبه دقیق بهای تمام‌شده و پیش‌بینی میزان تولید و کنترل و مدیریت موجودی انبار
  • پیگیری مطالبات تسویه نشده هر صورت‌وضعیت
  • تعیین خودکار ضرایب افزاینده و کاهنده هر قرارداد
  • تهیه صورت‌حساب طرف مقابل در هرلحظه
  • تهیه صورت مغایرت بانکی به‌طور خودکار
  • کنترل تمام عملیات مربوط به چک
  • چاپ چک و کلر بانک

مخاطبین کلاس آموزشی نرم افزار سپیدار

دوره آموزش نرم‌افزار حسابداری سپیدار ، یک کارگاه آموزش کاملا عملی است که برای افراد جویای کار طراحی گردیده است لذا تمام کسانی که دانش  حسابداری دارند یا حداقل دوره حسابداری مقدماتی را گذرانده اند و قصد استخدام شدن در سمت های شغلی مرتبط با حسابداری را دارند جزء مخاطبین این دوره هستند.

همچنین علاوه بر افراد جویای کار حسابداری اشخاصی که صرفا نیاز به دانش فنی در رابطه با نرم افزار های حسابداری و زیر مجموعه های این رشته دارند نیز می توانند در این دوره و دوره نرم افزار هلو شرکت کنند.


آینده شغلی کاربران و کارآموزان دوره نرم افزار سپیدار

با توجه به رشد اقتصادی و روز افزون شرکت ها و ادارات و گردش مالی در این مراکز به طور حتم نیاز به افراد مسلط به انواع نرم افزار های حسابداری مانند سپیدار و هلو احساس می شود .با گذراندن دوره های آموزش حسابداری آینده  شغلی خود را تضمین کنید.

نتیجه:

اگر صاحب یه شرکت کوچک و در حال پیشرفت هستید و یا قصد دارید به عنوان کارمند بخش مالی در یک شرکت شروع به کار کنید با فراگیری نرم افزار های حسابداری مانند سپیدار و هلو یه گام به جلو بردارید.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X