دوره آموزش ایلوستریتور

دوره حرفه ای ایلوستریتور،  به صورت تئوری/عملی برگزار می شود، که ویژه ورود به بازار کار طراحی گردیده است.در دوره ایلوستریتور، ضمن آشنایی با تمام مفاهیم ایلوستریتور، با بازار کار آشنا حواهید شد.بعد از از گذراندن تمام کلاس های آموزش ایلوستریتور، مدرک داخلی از انستیتو ایز ایران و مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت خواهد کرد.


کلاس های آموزش ایلوستریتور

آموزشگاه گرافیک رادمهــر فسا ، دو نوع کلاس آموزشی بصورت  عمومی و خصوصی  برگزار می کند.

در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش پیشرفته ایلوستریتور یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش ایلوستریتور، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی ایلوستریتور پیشرفته،  حداقل ۳ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت عملی نرم افزار ایلوستریتور آموزش داده می شود.

با توجه به مدت زمان بالا برای آموزش کامل و حرفه ای ایلوستریتور، امکان انجام تمرین های مختلف در این نرم افزار وجود دارد.دانشجویان پس از اتمام دوره آموزش ایلوستریتور، در صورتی که مباحث را کامل فرا گرفته باشند، قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.


آشنایی بیشتر با ایلوستریتور و کاربرد آن

دریافت مدرک معتبر ایلوستریتور

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره حرفه ایلوستریتور ویژه بازار کار، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک معتبر ایلوستریتور، قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد.


قیمت دوره ایلوستریتور، ویژه بازار کار

همانطور که پیشتر گفته شد، کارگاه ایلوستریتور، در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود، که قیمت های آنها به شرح زیر می باشد:

قیمت کلاس خصوصی آموزش ایلوستریتور

هزینه کلاس خصوصی ایلوستریتور به صورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب ایلوستریتور سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه، تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند، که در صورت نیاز دانشجو نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

قیمت کلاس عمومی آموزش ایلوستریتور

هزینه کلاس آموزش ایلوستریتور پیشرفته، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای (معمولا کمتر) مشخص می شود.


مخاطبین دوره آموزش ایلوستریتور

آموزش دوره ایلوستور ، یک کارگاه آموزش ایلوستریتور عملی است، که برای افراد جویای کار طراحی گردیده است لذا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در سمت های شغلی مرتبط با ایلوستریتور دارند، جزء مخاطبین این دوره هستند.

همچنین علاوه بر افراد جویای کار، اشخاصی که صرفا نیاز به دانش فنی در رابطه با ایلوستریتور دارند نیز می توانند در این دوره جامع شرکت کنند.


آینده شغلی ایلوستریتور

  • شاید اولین سوالی که ذهنتون رو درگیر بکنه، این باشه که :
  • آینده و موقعیت شغلی ایلوستریتور چی هست؟
  • میشه روش حساب کرد؟
  • ممکنه منسوخ و از رده خارج بشه؟
  • امکان داره اپلیکیشن های موبایل جاشو بگیرن؟
  • و خیلی سوالای دیگه…

ولی دوستان ایلوستریتور یه صنعت نو ظهور توی ایران هست و توی عرصه معرفی و تبلیغات حرفه ای، حرف اول رومیزنه!

معمولا ما وقتی می خواهیم یک کسب و کار رو راه اندازی بکنیم، اول برند سازی میکنیم همین جاست که به نرم افزار های گرافیکی نیاز داریم.

درباره این موضوع میشه ساعت ها حرف زد، ولی اگه بخوام بطور خلاصه بگم :

استفاده از ایلوستریتور در ایران روز به روز در حال رشد و پیشرفت هست و در حال حاضر به شدت کمبود نیروی متخصص در این زمینه احساس میشه و بهتون اطمینان میدم نگران آینده شغلی این صنعت درحال پیشرفت و غیر قابل اشباع نباشید، چون هروز بخش های جدیدی به اون اضافه میشه و هیچوقت از حرکت نمی ایسته.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X