دوره آموزش افترافکت

در کلاس آموزش افترافکت دانشجو بصورت گام به گام و از پایه مورد آموزش افترافکت به صورت مقدماتی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید فعال در این حوزه خواهد.شما در این دوره مباحث کاملا فنی را از پایه و به سادگی فرامی گیرد، جهت کلی کلاس مبنی بر آموزش های اشتغال محور مربوط به این دوره می باشد. در نهایت پس از اتمام دوره آموزش افترافکت در بهترین آموزشگاه  فنی و حرفه ای شهر فسا  یعنی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه و رسمی می نمایید.

همچنین باید بدانید که به علت اشتغال محور، پروژه محور و عملی بودن آموزش های ارائه شده در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر بسیاری از دانشجویان ما پس از گذرادن این دوره در مراکز مختلف مربوط به حوزه جلوه های ویژه، انیمیشن سازی و … اشتغال به کار شده و یا در حال کار آموزش می باشد.


بازار کار افتر افکت

اگر کنجکاو آن هستید که بدانید بازار کار نرم افزار افترافکت چگونه است، می توانید بازار کار تمامی فیلم های تولید شده و همچنین بازی های و یا انیمیشن و بازی سازی و میکس و مونتاژ فیلم را با هم در نظر بگیرید.

بله نرم افزار افتر افکت در تمامی این زمینه های کاربرد به خصوصی دارد و یادگیری تخصصی آن می تواند دست شما را در انتخاب شغل باز بگذارد.

البته واضح است که تمامی صنایع گفته شده تنها بخشی از بازار کار خود را به نرم افزار افتر افکت اختصاص می دهند با این حال یادگیری مکمل نرم افزار افتر افکت یعنی نرم افزار پریمیر می تواند به صورت 100 درصدی کلید ورود شما به بازار کار باشد.


کلاس آموزش افتر افکت

آموزشگاه میکس و مونتاژ رادمهــر فسا دو نوع کلاس آموزشی افترافکت بصورت کلاس عمومی و کلاس خصوصی افتر افکت برگزار می کند، در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش افترافکت یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد اما مسلما در کلاس خصوص After Effects زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

 • قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی افتر افکت حداقل ۳ نفر.

قیمت آموزش افتر افکت

همانطور که پیشتر گفته شد مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر دو نوع کلاس خصوصی افتر افکت و عمومی برگزار می کند که قیمت های آنها به شرح زیر می باشد:

قیمت کلاس خصوصی افتر افکت

هزینه کلاس خصوصی افتر افکت بصورت ساعتی محاسبه می گردد بدین صورت که ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب افترافکت سنجیده می شود و با توجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره افترافکت را مشخص می کند که درصورت نیاز دانشجو نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … را رزرو کند.

 • هزینه ساعتی کلاس افتر افکت: ۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت کلاس عمومی افتر افکت

کلاس عمومی افترافکت در آموزشگاه After Effects رادمهر فسا با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای (معمولا کمتر) مشخص می شود، کلاس حضوری افتر افکت در دو بخش ” آموزش افترافکت مقدماتی ” و ” آموزش افترافکت پیشرفته ” برگزار می شود .


آموزش افتر افکت با مدرک معتبر

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرزیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره افتر افکت بعد از گذرندان کامل دوره دو نوع مدرک معتبر افتر افکت قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد.


سرفصل های دوره افتر افکت

در لیست زیر اقدام به ارائه سرفصل ها و مباحث آموزشی کلاس افترافکت مقدماتی و پیشرفته در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرمی کنیم.

سرفصل افتر افکت مقدماتی

 • مقدمه و معرفی توانایی های نرم افزار

در بخش مقدماتی به توضیح نرم افزار و اینکه در پایان به چه سطحی از نرم افزار می رسم می پردازیم. سر فصل افتر افکت مقدماتی تا حد نیاز مقدماتی انیمیشن(موشن گرافیک) و ویرایش ویدیو را یاد می گیریم.

 • Workspace و توضیح کلی نرم افزار

در این بخش قسمت های کلی نرم افزار را معرفی کرده و به صورت ساده یک پروژه اولیه خروجی می گیریم.

 • کامپوزیشن

در این بخش مفهوم کلی کامپوزیشن(کومپوزیسیون) رو معرفی کرده و وارد کردن انواع فایل ها را کار می کنیم. در نهایت پروژه ای که به صورت کامل قدرت کامپوزیشن را نشان می دهد را انجام می دهیم.

 • معرفی انواع لایه ها

در افتر افکت لایه های متفاوتی داریم که هر کدام کاربردهای بسیار مهمی دارند. در اینجا به انواع لایه ها می پردازیم و با کمک لایه ها سعی می کنیم پروژه های بسیار قوی تر انجام دهیم.

 • انیمیشن مقدماتی

در انیمیشن مقدماتی کار با keyframe ها را یاد می گیرم و با محیط Graph Editor آشنا می شویم.

 • افکت های مقدماتی

ما در این بخش با انواع مختلف افکت ها و اصول کاری آنها آشنا میشویم.

 • سه بعدی مقدماتی

در بخش سه بعدی مقدماتی با لایه های سه بعدی و محیط سه بعدی نرم افزار آشنا میشویم، و آنچه که در بخش سه بعدی به عنوان پایه نیاز است را یاد میگیریم.

 • خروجی گرفتن

در بخش خروجی گرفتن کار ما با بیشتر با نرم افزار Adobe Media Encoder  است و در آنجا سعی می کنیم انواع فرمت های خروجی را یاد بگیریم و همچنین به تعادلی در کیفیت و حجم خروجی با نیازی که داریم برسیم.

 • کار با انواع پلاگین ها و اسکریپت ها

در افتر افکت اسکریپت ها و پلاگین های مختلفی هستند که بسیار سرعت ما را در کار افزایش می دهند. در این بخش به معرفی کلی آنها پرداخته و چند اسکریپت و پلاگین مهم از جمله newton  , duik , motion  , Animation Composer را کار می کنیم.

۲- سرفصل افتر افکت پیشرفته

 • Timeline

تایم لاین و لایه ها در افتر افکت نقش اصلی ویدیو را برعهده دارند و باید با تسلط بر این موضوع به ادامه کار پرداخت.

 • Text Layer

لایه تکست به صورت جدا دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و هر کدام در موارد متفاوتی به کار می آیند که باید از آنها شناخت داشت. در نهایت با شناخت این امکانات ما به تایپوگرافی تسلط کافی پیدا می کنیم.

 • Shape Layer

لایه شکل ها، دارای امکانات گسترده ای است و با دانستن رازهای آنها می توان موشن گرافیک های بسیار بهتری درست کرد و در بسیاری از موارد از دوباره کاری پرهیز کرد.

 • Hotkeys

در بخش پیشرفته افترافکت باید تسلط کافی بر روی کلیدهای میانبر پیدا کرد چرا که در پروژه های سنگین، بسیار به سرعت و دقت کار کمک می کنند.

 • Keylight

برای جلوه های ویژه شاید پایه ای ترین مسئله، کار با پرده سبز است که ما در این بخش به صورت کامل آن را پوشش می دهیم.

 • Track Camera

قدم بعدی جلوه های ویژه track camera  می باشد که با کمک آن فیلم را به دنیای سه بعدی برده و به کمک آن بسیاری از جلوه های ویژه را اضافه می کنیم.

 • Element 3D

با دانستن track camera هم اکنون فرصت آن پیش می آید که آبجکت های سه بعدی را به دنیای خود اضافه کنیم و شروع به متحرک سازی آن کنیم.

 • Red Giant Trapcode

بخش ذرات در جلوه های ویژه، بخش بسیار مهم و البته بسیار زیبا است. Trapcode با پلاگین هایی که در اختیار ما می گذارد، می توانیم ذرات را به صورت گسترده ای به کار ببریم. در این بخش سعی می شود با این پلاگین به صورت کامل کار کرد.

 • Expressions

برنامه نویسی یکی از بخش های تکمیل کننده ی افتر افکت می باشد و با کمک آن می توان بسیاری از کارها را که به صورت عادی بسیار وقت گیر هستند را سریع انجام داد.

 • Presets

یکی از بخش هایی که به ما در سرعت بخشیدن به پروژه و دید دادن به ما کمک می کند بخش پریست های افتر افکت می باشد که سعی می شود در حد لازم به آن اشاره شود.


توضیحات بیشتر درباره دوره افتر افکت مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر فسا

کارور After Effects یکی از معتبرترین و قدرتمند ترین نرم افزارها در بخش ساخت جلوه های ویژه ، گرافیک متحرک و ویرایش کلیپ های تصویری می باشد . با توجه به اینکه نرم افزار افتر افکت در خیلی از پروژه های سینمایی استفاده می شود، در حال حاضر جزء اولین گزینه  فیلم سازان مطرح می باشد .

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X