دوره آموزش برنامه نویس وب با #C

دوره آموزش برنامه نویس وب با سی شارپ

در کلاس حضوری سی شارپ (#C) بصورت گام به گام و از پایه، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ (#C) را فرا خواهید گرفت.در دوره سی شارپ (#C) آموزش نصب نرم افزار ویژوال استودیو ارائه خواهد شد و در نهایت قادر خواهید بود که اولین نرم افزار تحت ویندوز خود را راه اندازی کنید.

کارآموز از مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر  ” مدرک معتبر  برنامه نویسی #C ” را دریافت خواهد کرد.

لازم به ذکر است ”مدرک معتبر فنی حرفه ای – برنامه نویسی #C ” قابل ارائه به تمام شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.


دریافت مدرک معتبر سی شارپ (#C)

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره برنامه نویسی #C بعد از گذرندان کامل دوره دو نوع مدرک معتبر برنامه نویسی #C قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد:


قیمت دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ (#C)

همانطور که پیش تر گفته شد مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کند که قیمت های آنها به شرح زیر می باشد:

قیمت کلاس خصوصی سی شارپ (#C):

هزینه کلاس خصوصی سی شارپ (#C)، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب برنامه نویسی سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه مدت زمان مورد نیاز برای آموزش کامل سی شارپ (#C) را مشخص می کند.

علاوه بر آن در صورت نیاز کارآموز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند.

  • هزینه کلاس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ (#C)، ساعتی55٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی سی شارپ (#C)

قیمت کلاس عمومی آموزش سی شارپ (#C)، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.


سرفصل های دوره آموزش #C

  • آشنایی با مباحث مقدماتی سی شارپ
  • آشنایی با نرم افزار ویژوال استودیو و شروع کد نویسی با سی شارپ
  • آشنایی با بانک اطلاعاتی و شروع کار با نرم افزارSQL server
  • ارتباط SQLSERVER با نرم افزار ویژوال استودیو
  • تکمیل یک پروژه به صورت حرفه ای و تولید اپلیکیشن تحت ویندوز

توضیحات بیشتر درباره آموزش سی شارپ (#C)

زبان برنامه نویسی #C به عنوان یک زبان ساخت یافته در بسیاری از پروژه های ساخت نرم افزار تحت ویندوز و تحت وب از آن استفاده می شود در برنامه نویسی #C از نرم افزار ویژوال استودیو استفاده می کنیم و برای ساخت نرم افزار های پیشرفته نیاز به نصب نرم افزار بانک اطلاعاتی قدرتمند مانند SQL Server دارد که در دوره آموزش برنامه نویسی #C ویژه بازار کار به طور کامل ارتباط نرم افزار ویژوال استودیو با بانک اطلاعاتی ارائه شده است.

سی شارپ (#C)، زبانی شی گرا و سطح بالا از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات نت شرکت مایکروسافت است و ترکیبی از قابلیت های خوب زبان C++ و JAVA است اگر با این دو زبان آَشنایی داشته باشید زبان سی شارپ به راحتی یاد می گیرید این زبان به قدری راحت است که همه کسانی که قبلا برنامه نویسی نکرده اند حتی دانش آموزان می توانند به راحتی این دوره را یاد بگیرند.

از سی شارپ می توان برای ساخت برنامه های تحت ویندوز، تحت وب، وب سرویس ها ، برنامه های موبایل و بازی ها استفاده کرد این زبان برنامه نویسی تنها زبانی است که مخصوصا برای دات نت فریم ورک  طراحی شده است ، سی شارپ یک برنامه بسیار قدرتمند و شی گرا که می توان برنامه هایی با قابلیت مدیریت بیشتر و درک آسان ایجاد کرد ساختار این زبان نسبت به زبان های دیگر بسیار آسان و قابل فهم است.

سی شارپ یکی از زبان هایی است که از تکنولوژی های دیگرnet. مانند Asp.net و غیره پشتیبانی می کند و همچنین یک محیط توسعه یکپارچه دارد که آن نیز به نوبه خود دارای ابزارهای مفیدی است که به شما در کدنویسی کمک می کند.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X