درباره ما

معرفی مجتمع فنی و حرفه ای رادمهرفسا

آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهرفسا  با بیش از یک دهه  تجربه آموزشی افتخار دارد بعنوان یکی از پیشگامان فعال آموزش در جنوب کشور، امکان فراگیری علوم کاربردی را برای کلیه علاقه مندان فراهم آورده است . این مرکز بعنوان یکی از معتبرترین واحدهای آموزشی ، ارتقاء دانش فنی علاقه مندان محترم را همواره بر دوش خود احساس کرده و تا کنون دوره های متعددی برای اقشار مختلف جامعه برگزار نموده است .

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهرفسا در کنار ارائه آموزشهای کاربردی با استفاده از خدمات نوین آموزشی و بهره‌گیری از کادری مجرب و کارآزموده، ایجاد انگیزه در جوانان را جزء لاینفک برنامه ریزی‌های خود قرار داده و عمیقاً به این موضوع اعتقاد دارد که موفقیت مخاطبین، لازمه موفقیت آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهرفسا است.

 

چرا مجتمع فنی و حرفه ای رادمهرفسا ؟

آموزشگاه کامپیوتررادمهرفسا  ،دارای کادری مجرب و  متخصص در سایر رشته های آموزشی، آموزش های ۱۰۰% تضمینی همراه با پشتیبانی پس از پایان کلاس ها توسط مدرس دوره تلاش در معرفی متخصصین با مهارت به بازار کار دارد.

آقای دکتر محمد امین صفری پور، مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای رادمهر موفق به کسب مقام نخست کشوری در بین مدیران آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای سراسر کشور شد.

ندا عباسیان شیرازی، رییس اداره موسسات کار آموزی آزاد استان فارس در گفتگویی با روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار کرد: در مرحله اول بیش از 5 هزار و 12 مدیر آموزشگاه آزاد در این مسابقات انگیزشی سراسری شرکت کردند و در مرحله اول 3 هزار نفر در آزمون کتبی حضور یافته و 570 نفر آن ها به مرحله دوم مسابقات (آزمون الکترونیکی) راه یافتند.

عباسیان در ادامه بیان داشت: از این تعداد 106 نفر از شرکت کنندگان به مرحله سوم مسابقات انگیزشی راه یافته و 15 نفر آن ها شامل 11 زن و 4 مرد موفق به حضور در مرحله پایانی شدند که استان فارس نیز با دارا بودن سه نفر شرکت کننده به نامهای خانمها فلاحی و نصیری و آقای صفری پور، بیشترین تعداد شرکت کننده را در مرحله پایانی کشور به خود اختصاص داده بود.وی اظهار کرد: در مرحله نهایی آقای صفری پور با بدست آوردن بیشترین امتیاز موفق به کسب رتبه برتر کشوری گردید و شرکت کنندگانی از استانهای سمنان و خراسان رضوی در رتبه های بعد قرار گرفتند.

بسیار خرسندیم که با یاری خداوند توانستیم مجتمع فنی و حرفه ای رادمهررا بنیان گذاری کنیم. آموزشگاه رادمهر در حال حاضر برگزار کننده سایر دوره های کامپیوتر،حسابداری،هنر و موسیقی  می باشد .دپارتمان آموزشی رادمهر، مجری برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای کامپیوتر از مقدماتی تا پیشرفته برای شرکت ها و سازمان ها خواهد بود. امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای دوره های آموزشی شما کارآموزان و دانشجویان عزیز باشیم و سهم به سزایی در کاهش دغدغه های ورود به بازار کار شما داشته باشیم.

 

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X