آموزش برنامه نویسی Python

زبان برنامه نویسی پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) یک زبان برنامه نویسی همه منظوره،شی گرا و مفسر ، داینامیک است که می توان از آن در نرم افزار ها و تکنولوژی های متنوع بهره برد .

زبان برنامه نویسی پایتون توسط خودو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد.فلسفه ایجاد زبان برنامه نویسی پایتون تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است .

کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند ،پایتون مدل‌های مختلف برنامه نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانه پویا استفاده می‌کند.


ویژگی های پایتون

از ویژگی های پایتون می توان به این اشاره کرد که یک زبان اسکریپتی و بسیار قدرتمند و گسترده است و این روزها می توانید آثاری از نفوذش رو تقریبا همه جا ببینید از پروژه های ساده و بسیار کوچک گرفته تا پروژه های عظیم چون برخی از نرم افزار های NASA.

پایتون در ویژگی‌ها با زبانهای تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال تاک و تی سی ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند. پروژه‌ای آزاد و متن باز توسعه ‌یافته ‌است و توسط بنیاد نرم افزار پایتون مدیریت می‌گردد.

جالب است بدانید مایکروسافت نیز این زبان را با نام IronPython در تکنولوژی Net. خود گنجانده است بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود.


کلاس های آموزش برنامه نویسی پایتون

آموزشگاه برنامه نویسی رادمهــردرفسا ، یک کلاس آموزشی بصورت کلاس خصوصی برنامه نویسی پایتون  برگزار می کند

در کلاس خصوصی برنامه نویسی پایتون مسلما زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت

  • قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد.

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، یک دوره مخصوص در زمینه یادگیری برنامه نویسی پایتون حرفه ای را برای هنرجویان فراهم کرده است و با در نظر گرفتن مدت زمان بالا برای آموزش کامل برنامه نویسی پایتون امکان انجام تمرین های مختلف درنرم افزار  پایتون وجود دارد.

دانشجویان پس از اتمام کلاس برنامه نویسی پایتون بلااستثنا قادر خواهند بود با پایتون برنامه نویسی کنند.


قیمت کلاس خصوصی برنامه نویسی پایتون

قیمت کلاس خصوصی برنامه نویسی پایتون ساعتی 40 هزارتومان می باشد.


آموزش برنامه نویسی پایتون با مدرک معتبر

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر،زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره برنامه نویسی پایتون بعد از گذرندان کامل دوره دو نوع مدرک معتبر برنامه نویسی پایتون قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد.


سرفصل های دوره برنامه نویسی پایتون

سر فصل های دوره برنامه نویسی پایتون مطابق با استاندارد های سازمان فنی و حرفه ای تنظیم شده است:

  • معرفی مفهوم برنامه نویسی و قابلیت های خاص زبان پایتون و مفاهیم شی گرایی و دستورات پایه زبان
  • بررسی توابع و ساختمان داده ها
  • عملیات رشته ای و کار با فایل ها
  • بررسی مفاهیم شی گرایی و پیاده سازی آنها در پایتون
  • ساختمان داده های پیشرفته مانند درخت، لیست و …

توضیحات بیشتر درباره پایتون

زبان پایتون دارای کاربردهای متنوعی در شرکت‌های توسعه نرم‌افزار مانند بازی‌سازی، شرکت های طراحی وب سایت، برنامه‌های کاربردی، توسعه زبانی، پیش‌ نمونه‌سازی، برنامه‌های طراحی گرافیکی و دیگر موارد است.

این موارد موجب شده‌اند پایتون جایگاه ویژه‌ای در میان زبان‌های برنامه‌نویسی پیدا کند.

پایتون دارای کتابخانه‌های استاندارد بسیاری در زمینه‌های گوناگون مانند عملیات روی رشته‌ها، اینترنت، ابزارهای وب سرویس، رابط‌های سیستم‌عامل و پروتکل‌ها است ،برند های معتبری مثل یوتیوپ، گوگل، یاهو، شاپ زیلا و اولتراسیک از پایتون استفاده می کنند.

ناسا (NASA) نیز از پایتون برای برنامه‌نویسی تجهیزات و ماشین‌آلات فضایی خود بهره می‌برد.


مخاطبین دوره آموزشی برنامه نویسی پایتون

تمامی افراد علاقه مند به برنامه نویسی و افراد جویای کار در حوزه IT


آینده شغلی برنامه نویسی پایتون

می توانید به عنوان برنامه نویس پایتون در شرکت ها و سازمان های مختلف مشغول به کار شوید.


انجام پروژه به زبان برنامه نویسی پایتون

جهت انجام انواع پروژه های برنامه نویسی پایتون، می توانید با تیم پروژه رادمهر فسا  در ارتباط باشید.

تیم پروژه مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، با اعضای متخصص و حرفه ای در زمینه انواع زبان های برنامه نویسی از جمله زبان برنامه نویسی پایتون، آماده پذیرش انجام پروژه های برنامه نویسی شما عزیزان می باشد.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X