دوره آموزش ICDL جامع

آموزش مهارت های هفتگانه کامپیوتر آی سی دی ال

دوره icdl ( مهارت های هفت گانه ) (اطلاعات بیشتر) - مجتمع فنی

 

معرفی دوره ICDL

 

در جامعه امروز اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می باشد چرا که امروزه تمام شرکت ها و ادارات با کامپیوتر سروکار داشته و شما در هر سمت شغلی نیاز به یادگیری مهارت های icdl نیز دارید.

پس اگر هنوز با آی سی دی ال آشنا نیستید و به دنبال کسب درآمد و هماهنگی با فناوری روز هستید همین امروز در دوره ICDL ثبت نام کنید.

دوره آموزش ICDL جامع به شکل فشرده طراحی شده است و شما با شرکت در دوره فشرده ICDL در کوتاه ترین زمان تبدیل به یک کاربر حرفه ای کامپیوتر خواهید شد.

یکی از پرطرفدار ترین دوره ها در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر دوره ICDL می باشد چرا که در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر آموزش دوره ICDL را در محیطی حرفه ای و در کنار اساتید متخصص و با سابقه تجربه خواهید نمود.

برای شرکت در دوره آموزش ICDL جامع، آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهــر را انتخاب کنید. ما به شما قول خواهیم داد مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال را خیلی سریع و کاربردی فراخواهید گرفت.

 


 

آموزشگاه معتبر ICDL جامع به همراه مدرک فنی حرفه ای

 

فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد مراکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان ، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است.

خبر خوب اینکه، شما همین الان در حال مطالعه یکی از صفحات بهترین آموزشگاه شهرستان فسا هستید.

خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL ، بین المللی و داخلی از انستیتو ایز ایران ، سطح توانایی های خود را به صورت غیر قابل باوری افزایش دهید و یک کارمند اداری حرفه ای تبدیل شوید.

ما در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، در محیطی آرام، با امکانات پیشرفته و اساتیدی متخصص، شما را دقیقا به آنچه که می خواهید می رسانیم، و همواره بصورت رایگان، در این مسیر پشتیبان شما خواهیم بود.

در ادامه از شما خواهش می کنم جزئیات بیشتر دوره آموزش ICDL جامع را، در بخش های بعدی مطالعه بفرمایید.

 


 

کلاس های آموزش ICDL جامع

 

مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، دو نوع کلاس آموزشی بصورت  عمومی و خصوصی  برگزار می کند.

در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش ICDL جامع ، یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش ICDL جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی ۱ تا ۳ نفر می باشد و در کلاس های عمومی ICDL جامع، حداقل ۴ نفر است.

مدت دوره ICDL در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر ۲ ماه و نیم می باشد و طی این دوره ۲ ماه و  نیم کارآموزان به تمام مهارت های ICDL مسلط خواهند شد.

با توجه به مدت زمان بالا کلاس برای آموزش کامل و جامع ICDL، امکان انجام تمرین های مختلف به صورت عملی برای فراگیران عزیز وجود دارد.

در کلاس های ICDL ویژه بازار کار، ۲ دوره به صورت یکجا به شما آموزش داده می شود:

 •  دوره آموزش ICDL درجه ۱
 • دوره آموزش ICDL درجه۲

در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، دوره آموزش ICDL جامع ، طوری طراحی شده که کارآموزان محترم بعد از اتمام دوره، با اعتماد به نفس بالا قادر خواهند بود در بازار کار مشغول شوند.

 


 

دریافت مدرک معتبر ICDL

گواهینامه بین المللی دوره آموزش ICDL جامع

 

از امتیازات و برتری های مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر این است که، این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است. به همین جهت علاوه بر مدرک معتبر  فنی حرفه ای ICDL جامع ، با توجه به درخواست فراگیران عزیز  ، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک داخلی معتبراز انستیتو ایز ایران  و قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف تقدیم می نماید.

فراموش نکنید که مدرک ICDL آموزشگاه  رادمهــرفسا مدرک بسیار معتبر و قابل‌ ارائه به ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی، جهت استخدام و ارتقاء درجه شغلی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر اطلاعات صفحه اخذ مدرک فوری را مطالعه کنید.

توجه کنید که مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر ICDL شناخته‌شده ترین گواهینامه در سطح جهانی برای کاربران کامپیوتر است.  دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر دروازه‌ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔ IT می باشد.

برای اطلاعات مفید تر می توانید مقاله چرا گرفتن مدرک ICDL  فنی و حرفه ای مهم است را مطالعه کنید.

 


 

قیمت دوره ICDL جامع ویژه استخدامی

 

همانطور که پیش تر گفته شد دوره آموزش ICDL جامع، در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود و قیمت کلاس های ICDL خصوصی و عمومی با هم متفاوت می باشد، که قیمت آنها به شرح زیر می باشد:

هزینه کلاس خصوصی ICDL

 

 • هزینه کلاس خصوصی ICDL جامع، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب ICDL سنجیده می شود، و باتوجه به آن، آموزشگاه مدت زمان دوره ICDL را برای آموزش کامل ای سی دی ال مشخص می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز دانشجو می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند.

 • هزینه کلاس خصوصی ICDL جامع، ساعتی۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

 

هزینه کلاس عمومی ICDL

 

قیمت کلاس عمومی آموزش ICDL جامع، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.

ما درآموزشگاه icdl رادمهــرفسا سعی کرده ایم  همواره هزینه دوره آموزش ICDL را همانند سایر دوره های کامپیوتر پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.

 


 

سر فصل های دوره آموزش ICDL جامع

 

شما می توانید تمامی سرفصل هایی که در دوره آموزش icdl جامع به صورت کامل تدریس می شود را در بخش زیر مطالعه فرمایید.

لازم به ذکر است که در دوره آموزش icdl جامع علاوه بر سرفصل های icdl مطالب بیشتری نیز برای بهره وری بیشتر و بهتر از کامیپوتر آموزش داده می شود.

 

سرفصل های ICDL جامع

 

۱- مبانی کامپیوتر

مبانی کامپیوتر، پایه درب ورد به قسمت های پیچیده فناوری اطلاعات و کامپیوتر است. در این مهارت داوطلب با ساختمان فیزیکی کامپیوتر شخصی و مفاهیم فناوری اطلاعات از جمله :

 • ذخیره کردن داده‌ها
 • حافظه‌های کامپیوتر
 • کاربرد شبکه‌های اطلاعاتی در پردازش و توزیع اطلاعات آشنا می‌شود

برای آگاهی بیشتر در مورد موضوع مبانی کامپیوتر مقاله  مبانی کامپیوتر چست را مشاهده نمایید.

درصورتی که ساختار فیزیکی رایانه های شخصی برای شما جذاب است و علاقمند به اسمبل و عیب یابی کامپیوتر های خود هستید می توانید دردوره آموزش سخت افزار  شرکت کنید.

در دوره آموزش icdl شما به صورت کامل با مبانی کامپیوتر و مباحث مربوط به سخت افزار کامیپوتر را فرا می گیرید.

 

۲- کار با ویندوز Windows

در این مهارت داوطلب می‌تواند موارد زیر را یاد بگیرد :

 • استفاده از عملکرد پایه کامپیوتر شخصی و سیستم‌عامل خود، همچنین کار با محیط داخلی ویندوز (Desktop)
 • همچنین مدیریت فایل‌ ها، پوشه‌ ها، پنجره‌ ها و چگونگی کپی، انتقال و یا حذف پوشه‌ها و … را بیاموزد.

اگر به یادگیری نصب ویندوز علاقه مند هستید حتما در دوره نصب ویندوز مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرشرکت کنید.

 

۳- اینترنت (Internet)

در این مهارت داوطلب می‌تواند برای خود صندوق پستی بسازد، Email دریافت کرده و ارسال کند.

در ضمن در انتها، کارآموز بصورت کامل با روش جستجو در اینترنت را آشنا خواهد شد.

اگر به اینترنت و مطالب مرتبط به آن علاقه دارید، شرکت در دوره آموزش طراحی وب سایت خالی از لطف نخواهد بود.

 

۴- نرم افزار ورد Word (نرم افزار واژه پرداز)

در این مهارت داوطلب با دستورات لازم برای ایجاد، شکل دادن و اتمام یک متن به کمک نرم افزار ورد آشنا می‌شود. همچنین او یاد می‌گیرد چگونه جدول و فرم را با استفاده از تصویر تهیه کند.

علاوه بر آن با ایجاد یک شی در متن، تایپ، صفحه‌ آرایی و جدول‌بندی تحقیقاتی نیز آشنا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر، به صفحه دوره آموزشیword سر بزنید.

 

۵- نرم افزار اکسل Excel (نرم افزار صفحه گسترده)

در این مهارت داوطلب با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات مرتبط با نرم افزار Excel آشنا می‌شود.علاوه بر این ها با چگونگی انجام عملیات زیر نیز آشنا خواهد شد:

 • طریقه شکل دادن و اعمال ریاضی با استفاده از فرمول‌ها و توابع پایه
 • محاسبه و ایجاد نمودار با وارد کردن آمار و ارقام

برای آشنایی بیشتر می توانید صفحه دوره آموزش اکسل را مطالعه فرمایید.

 

۶- نرم افزار اکسس Access( نرم افزار پایگاه داده)

در این مهارت داوطلب می‌تواند اطلاعات کارکنان، دانشجویان یا کارمندان یک مؤسسه را وارد کرده، فرم‌های لازم را طراحی نموده  و به‌صورت خودکار از آن‌ها مطابق نیاز گزارش بگیرد.

در این مهارت داوطلب با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات مرتبط با نرم افزار Access آشنا می‌شود.

 

۷- نرم افزار پاورپوینت PowerPoint (نرم افزار ارائه مطلب)

با کمک این مهارت داوطلب می‌توانید در یک سمینار با کمک کامپیوتر، مطالب خود را به‌ صورت تصویر ارائه بدهید. همچنین یاد می‌گیرید چطور  به کمک این نرم افزار برنامه نمایشی/ تبلیغاتی درست کنید.

برای اطلاعات بیشتر، دوره آموزشی PowerPoint را مطالعه کنید.

 


 

بازار کار ICDL

 

بازار کار ICDL به وسعت تمام صنایع یک کشور است. قطعا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی را دارند حتما باید در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و مدرک آن را دریافت نمایند.

فراموش نکنید که یکی از مدارک ضروری برای استخدام در شرکت های دولتی مدرک ICDL است.

 

مخاطبین دوره آموزش مهارت ICDL جامع ویژه استخدام

 • کسانی که می‌خواهند مهارت‌های هفتگانه ICDL را تا سطح پیشرفته یاد بگیرند
 •  دانشجویان هر رشته و مقطع تحصیلی
 • کارمندان شاغل در ادارات و مؤسسات دولتی و غیردولتی
 • افرادی که نیاز به ارتقاء شغلی دارند

دوره آموزش icdl به عنوان یک دوره کاملا کاربردی می تواند زمینه رشد و پیشرفت شما را در هر موقعیتی بهبود ببخشد.

جهت انجام انواع پروژه های نرم افزاری، نصب ویندوز و همچنین نصب انواع نرم افزارهای کامپیوتری می توانید با تیم پروژه مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر در ارتباط باشید.

تیم پروژه مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر با اعضای متخصص و حرفه ای در زمینه نرم افزار کامپیوتر، آماده پذیرش انجام پروژه های نرم افزاری شما عزیزان می باشد.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که دوره آموزش icdl جامع درآموزشگاه  فنی و حرفه ای رادمهــرشهرستان فسا به عنوان یکی از کامل ترین دوره های آموزش icdl  می باشد و ما مدعی آن هستیم که هر آنچه شما در دوره آموزش icdl فرا می گیرید کاملا کاربردی بوده و در روند رشد کاری و مهارت های فردی شما موثر واقع می شود.

از آنجا که دانستن مهارت های عمومی کامپیوتر امروزه به شکل یکی از نیاز های اساسی زندگی مطرح می شود پس تعلل در یادگیری به منزله تعلل در پیشرفت و موقعیت اجتماعی می باشد لذا شما می توانید در بهترین مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرشهرستان فسا و در دوره آموزش icdl بهترین مباحث عمومی و فنی کامیپوتر را توسط بهترین اساتید فراگیری بنمایید.

 

جهت مشاوره در خصوص شرکت در دوره آموزش icdl با ما تماس بگیرید.

تمامی حقوق این قالب متعلق به مجتمع فنی و حـــرفه ای رادمـــــهــــر شهرستان فسا می باشد.

X